Jak rezerwować?

 

 

Jak rezerwować ?


Etap pierwszy. Szukanie oferty

W pola wyszukiwarki wpisz i zaznacz kryteria, które będą pomocne w odnalezieniu odpowiedniej dla Ciebie oferty.  Po uzupełnieniu pól, naciśnij: szukaj.

Etap drugi. Wybranie oferty

Na ekranie ukaże się lista ofert, zawężona do tych, które będą najbliżej wybranych przez Ciebie kryteriów. Na tym etapie, możesz dokonać wstępnego wyboru i przejrzeć szczegółowe informacje dotyczące tej oferty.

Etap trzeci. Rezerwacja

Na tym etapie możesz dokonać wstępnej rezerwacji. Pamiętaj, że nie wiąże się ona jeszcze z żadnymi kosztami. Po kliknięciu rezerwuj on-line na ekranie wyświetli się formularz rezerwacji. Wypełnij w nim pola dotyczące Twoich danych. Gotowy formularz rezerwacji będzie przesłany do naszego konsultanta, który skontaktuje się z Tobą. W każdej chwili możesz nam zadać dodatkowe pytania, korzystając z linku zadaj pytanie.

Etap czwarty. Dokumenty

Po potwierdzeniu wybranej przez Ciebie oferty i sprawdzeniu stanu wolnych miejsc w systemie rezerwacyjnym prześlemy na wymieniony w formularzu adres e-mailowy umowę zgłoszenie. Po czytelnym podpisaniu odeślij ją na podany adres e-mail. Następnie, dokonaj zapłaty na wskazany rachunek bankowy.